ارتقای حساب Purchase

در این بخش شما می توانید در صورتی که قصد انجام فعالیتی اضافه بر خدمات رایگان فاممت را دارید  با استفاده از بسته های تعریفی مختلف به این هدف خود برسید .

در ابتدا در این صفحه شما با بسته های مختلفی روبرو می شوید که هر کدام برای منظوری خاص تعریف شده اند ، شامل add resume , view bids , submit resume , add company که هر کدام در زیر به اختصار توضیح داده خواهند شد .

pur1

add resume : با خرید این اعتبار شما قادر خواهید شد که با استفاده از فاممت یک رزومه ی حرفه ای و کامل برای خود ایجاد کنید و حتی آنرا برای سایر شبکه ها و یا کارها استفاده کنید و یا اینکه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید در سیستم job فاممت برای درخواست استخدامی از آن استفاده کنید .

add company :  شما برای اینکه شرکتهای خود را به لیستتان اضافه کنید و از خدمات منحصر بفرد فاممت در این قسمت استفاده کنید باید دارای اعتبار باشید . برای اضافه کردن شرکتها شما باید کدی را که از شرکت مربوطه دریافت کرده اید در قسمت مربوطه وارد نمایید و از آن پس سیستم شما را به عنوان یکی از اعضای آن شرکت در نظر می گیرد ، لازم به ذکر است که کد مربوطه یکبار مصرف است .

Submit resume : شما برای اینکه بتوانید رزومه ی خود را برای استخدامی های مختلف بفرستید مجبور به استفاده از این موضوع خواهید بود .

view Bids: شما برای دیدن و گشتن در بین مناقصات و مزایدات فاممت مجبورید که اعتبار فاممتی داشته باشید ، در نظر داشته باشید که تنها Bids هایی که فاممت بر روی صفحه ی هوم شما نمایش می دهد احتیاج به خرید اعتبار ندارد .

در هر صورت با انتخاب هر یک از بسته های پیشنهادی و کلیک بر روی آن در صورت داشتن اعتبار کافی برای خرید آن بسته به صفحه ای دیگر ارجاع داده می شوید که شامل اطلاعات زیر است :

 

مبلغ کل بسته ی مورد نظر .

مانده ی حساب کاربر پس از خرید بسته .

و یک باکس جهت وارد کردن کد تخفیفی که از طرف فاممت بنا به هر دلیلی به شما داده شده است .

و همچنین دو روش پرداخت نیز در پایان قرار داده شده است .

چنانچه شما دارای اعتبار لازم برای این خرید نیستید می توانید با کلیک بر روی online payment  به صفحه ی درگاه پرداخت بانکی منتقل می شوید .

 

pur6

 

در صفحه ی بالا مشخصات پرداختی را که می خواهید انجام دهید نمایش داده شده است و شما با قبول آن به صفحه ی زیر از سایت زرین پال منتقل می شوید که بار دیگر مشخصات پرداخت با جزئیات به شما نمایش داده می شود . با کلیلک بر روی دکمه ی واریز از طریق کارتهای شتاب

 

pur7

 

به صفحه ای مطابق عکس زیر منتقل می شوید که درگاه پرداخت رسمی یکی از بانکهای کشور است . در نظر داشته باشید که زرین پال خود با توجه به ترافیک لحظه ای ممکن است هر بار شما را به بانک مختلفی متصل نماید پس از این موضوع هیچ نگرانی نداشته باشید .

 

pur8

و همچنین در صورتی که شما دارای اعتبار هستید که یا بصورت هدیه دریافت کرده اید و یا مستقیما به حساب واریز کرده اید می توانید با کلیک بر روی دکمه ی pay using credit  تعرفه ی مورد نظر را خریداری نمایید .

توجه : در صورتی که شما استارتاپ هستید و یا هر دلیل دیگری دارید با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید جهت دریافت کدهای تخفیف :

support@fammet.com

با کلیلک بر روی دکمه ی قبول خرید شما نهایی می شود و بسته ی مورد نظر برای شما فعال می گردد .

 

pur3

تذکر : در نظر داشته باشید که با توجه به قوانین کاربری سایت که در هنگان ثبت نام نیز آنرا قبول کرده اید ، تحت هیچ عنوان مبلغ بسته ی پرداخت شده به حساب شما برگشت داده نخواهد شد . اما چنانچه در هنگام خرید بسته با وجود کسر مبلغ حساب شما شارژ نشد با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید .

support@fammet.com