استخدامی Jobs

در این قسمت می توانید کلیه ی استخدامی هایی را که از طریق مختلف در فاممت قرار داده می شوند مشاهده کنید .

استخدامی هایی که در این قسمت مشاهده می کنید از 2 طریق در سیستم فاممت بارگزاری شده اند :

  1. استخدامی هایی که توسط شرکتهای تایید صلاحیت شده در فاممت درج می شوند و شما می توانید این شرکتها را در قسمت corridor فاممت یافته و حتی آنها را فالو کنید .
  2. استخدامی هایی که توسط خود فاممت و بنا به درخواست واحدهای صنفی که در فاممت حضور ندارد  ذکر می گردد . پس چناچه شما دارای یک آگهی استخدامی هستید اما در فاممت یا نمی توانید به عنوان یک شرکت ثبت نام کنید و یا اصلا قصد ثبت نام ندارید می توانید موارد خود را از طریق ایمیل jobs@fammet.com و یا شماره تلفن های رسمی شرکت به اطلاع پشتیبانهای ما برسانید و ما به نیابت از شما آنرا برای شما منتشر می نماییم .

در صورت علاقه به شرکت در این آگهی استخدامی شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی submit resume رزومه ی خود را برای آگهی دهنده ارسال فرمایید .

شما می توانید با مراحل پر کردن رزومه در این قسمت بیشتر آشنا شوید .

تذکر : شما برای ایجاد رزومه و اپلی کردن آن برای استخدامی های مختلف باید اعتبار داشته باشید .

شما با توجه به فیلتر موضوعی و مکانی بالا می توانید استخدامی هایی را بر اساس موضوع و مکانی که مورد علاقتان است تفکیک نموده و به مطالعه ی آنها بپردازید .

همچنین می توانید با استفاده از نوار سیرچ بالای سایت و انتخاب جستجوی هوشمند در استخدامی ها کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو و فیلتر نمایید .

اگر می خواهید در آینده نیز این استخدامی  را استفاده و یا پیگیری کنید آنرا به علاقمندیهای خود اضافه کنید .

یا اگر فردی را می شناسید که این آگهی به درد او ممکن است بخورد آنرا با آنها به اشتراک بگذارید .

در صورتی که استخدامی منتشر شده کذب است و یا حاوی تصاویر و مطالبی است که شما را می آزارد و خلاف قوانین است آنرا رپورت کنید و فاممت را از این موضوع باخبر کنید . فاممت با بررسی گزارش های ارسال شده از طرف کاربران بصورت مرتب در حال بررسی محتوای به اشتراک گذاری شده است و در صورت تایید مطلب مورد نظر را حذف و یا حتی کاربر مربوطه را از یک سری امکانات موجود محروم می کند .

شما با کلیک بر روی اسم شرکتی که استخدامی مربوطه را منتشر کرده است می توانید به صفحه ی پروفایل شرکت مربوطه رفته و سایر فرصتهای کاری و اطلاعات تماس و موارد مرتبط با آن شرکت را مطالعه نمایید .