تقویم کاری Time table

در این قسمت شما می توانید با استفاده از یک تقویم کاری کلیه ی کارهای خود را در فاممت مدیریت نمایید . تقویم فاممت یکی از شگفت انگیزترین امکانات فاممت است که با تجمیع کلیه ی وظایف شما در سیستم و با همکاری همکارانتان کلیه ی مظایف خود را مدیریت می کنید .

 

time1

 

وظایفی که در تقویمتان ثبت شده است از طرق مختلف برای شما ایجاد و در تقویم شما ثبت شده است :

  1. رویدادها و یا کارهای روزانه و یادآوریهایی که از طرف خودتان ایجاد شده است که در داخل تقویم به عنوان event ثبت می شوند .
  2. رویدادها و یا کارهای روزانه و یادآوریهایی که از طرف منشی های مختلف شما در سازمانهای گوناگون ایجاد شده اند و آنها را بر اساس سایر رویدادهای موجود در سیستم شما تنظیم کرده اند . این موارد  در داخل تقویم به عنوان event ثبت می شوند .
  3. وظایفی که در سیستم مدیریت پروژه و در پروژه های گوناگون برای شما ایجاد شده است . این موارد در داخل تقویم به عنوان task ثبت می شوند .

با کلیک بر روی هر روز شما می توانید موارد کاری مربوط به آن روز خود در دو عنوان  را چک نمایید و در صورت نیاز آنها را ویرایش نمایید و یا به وقتی دیگر موکول نمایید .

time2

 

 

time3

 

با بررسی روزانه ی وظایف خود در تقویم فاممت شما می توانید در صورتی که کاری را به سرانجام می رسانید با done کردن آنها مواردی که را در پایان روز به اتمام نرسیده اند در روزهای دیگر با رنگ قرمز وظایفی را که در وقت مقرر به اتمام نرسانیده اید مشاهده می کنید و آنها را یا به سرانجام می رسانید و یا اینکه به زمانی دیگر موکول می کنید و یا حذفشان می کنید . شما با استفاده از سیستم فاممت می توانید بصورت مرتب تمام کارهای خود را سر موقع انجام دهید و خروج از برنامه ی هر یک از کارهایتان را بررسی کنید و بزودی با سیستم هوش مصنوعی فاممت شما می توانید کارهایی را که از برنامه خارج می شوند را دوباره برنامه ریزی کنید .

شما می توانید برای هر یک از اونتهای که خود ایجاد میکنید به تعداد نامحدودی ریمایندر ایجاد کنید و فاممت وظایفتان را در زمان مقرر به شما یادآوری می کند .

تمام امکانات موجود در این قسمت جهت مدیریت زمان شما ایجاد شده است و فاممت معتقد است که مدیریت زمان و کار ها ، کاری گروهی است .

در صورتی که شما دارای یک گوشی هوشمند اندرویدی هستید می توانید علاوه بر اپلیکیشن فاممت تقویم فاممت را به تقویم گوگل خود نیز وصل کنید و با سایر وظایف خود آنها را یکجا مدیریت کنید . همچنین اگر شما دارای یک گوشی هوشمند ios هستید و تا زمانی که اپلیکیشن ios فاممت آماده می شود می توانید با استفاده از این ابزار به مدیریت کارهای خود بر روی گوشی خود نیز بپردازید.

برای این کار می توانید با کلیک بر روی دکمه ی sync with google و انتخاب حساب گوگل مورد نظر خود تقویم فاممت را با تقویم گوگلتان سینک نمایید ، در نظر داشته باشید که این سینک دو طرفست ، یعنی به این صورت که هر رویداد و یا تسکی که در سیستم فاممت ثبت شده باشد به تقویم گوگلتان منتقل می شود و همچنین بر عکس رویدادها ی داخل تقویم گوگلتان به سیستم فاممت وارد می شود و ثبت می گردد .

 

time4

 

 

همچنین در صورتی که دوست دارید این سینک بصورت دائمی صورت گیرد می توانید با فعال کردن گزینه ی Auto Sync With google  این کار را صورت دهید .