خبرها News

در این قسمت می توانید کلیه ی اخباری را که از طریق مختلف در فاممت قرار داده می شوند مشاهده کنید .

news1

 

اخباری که در این قسمت مشاهده می کنید از 2 طریق در سیستم فاممت بارگزاری شده اند :

  1. اخباری که توسط شرکتهای تایید صلاحیت شده در فاممت درج می شوند و شما می توانید این شرکتها را در قسمت corridor فاممت یافته و حتی آنها را فالو کنید . البته لازم ذکر است که چناچه شما شرکتی را فالو کنید اخبار آن در صفحه ی home شما هم به نمایش در خواهد آمد .
  2. اخباری که توسط خود فاممت و بنا به نیازهای مختلف و برای اطلاع رسانی های مختلف ذکر می گردد .

شما با توجه به فیلتر موضوعی بالا می توانید اخبار را بر اساس موضوعی که مورد علاقتان است تفکیک نموده و به مطالعه ی آنها بپردازید .

news2

همچنین می توانید با استفاده از نوار سیرچ بالای سایت و انتخاب جستجوی هوشمند در اخبار کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو و فیلتر نمایید .

news4

 

چنانچه یکی از اخبار مورد علاقه تان بود می توانید آنرا لایک نمایید و حتی در مورد آن با تمام افرادی که آن خبر را مشاهده کرده اند به بحث و تبادل نظر بپردازید .

اگر می خواهید در آینده نیز این خبر را استفاده و یا پیگیری کنید آنرا به علاقمندیهای خود اضافه کنید .

 

news3

 

یا اگر فردی را می شناسید که ممکن است این خبر مورد علاقه ی او نیز باشد آنرا با آنها به اشتراک بگذارید .

 

news5

 

در صورتی که خبر منتشر شده کذب است و یا حاوی تصاویر و مطالبی است که شما را می آزارد و خلاف قوانین است آنرا رپورت کنید و فاممت را از این موضوع باخبر کنید . فاممت با بررسی گزارش های ارسال شده از طرف کاربران بصورت مرتب در حال بررسی محتوای به اشتراک گذاری شده است و در صورت تایید مطلب مورد نظر را حذف و یا حتی کاربر مربوطه را از یک سری امکانات موجود محروم می کند .

شما با کلیک بر روی اسم شرکتی که خبر مربوطه را منتشر کرده است می توانید به صفحه ی پروفایل شرکت مربوطه رفته و سایر اخبار و اطلاعات و موارد مرتبط با آن شرکت را مطالعه نمایید .