پیشنهادات Bids

در این قسمت می توانید کلیه ی پیشنهاداتی را که از طریق مختلف در فاممت قرار داده می شوند مشاهده کنید .

 

bids1

تذکر : در صورتی که شما بخواهید به مشاهده ی تک تک پیشنهادات موجود در سیستم فاممت بپردازید باید دارای حساب اعتباری پرمیوم باشید . در غیر اینصورت می توانید به مواردی که ما بر اساس علایق شما در صفحه ی هومتان برای شما نمایش می دهیم بسنده نمایید .

پیشنهاداتی که در این قسمت مشاهده می کنید از 2 طریق در سیستم فاممت بارگزاری شده اند :

  1. پیشنهاداتی که توسط شرکتهای تایید صلاحیت شده در فاممت درج می شوند و شما می توانید این شرکتها را در قسمت corridor فاممت یافته و حتی آنها را فالو کنید .
  2. پیشنهاداتی که توسط خود فاممت و بنا به درخواست واحدهای صنفی که در فاممت حضور ندارد  ذکر می گردد . پس چناچه شما دارای یک مناقصه و مزایده هستید اما در فاممت یا نمی توانید به عنوان یک شرکت ثبت نام کنید و یا اصلا قصد ثبت نام ندارید می توانید موارد خود را از طریق ایمیل bids@fammet.com و یا شماره تلفن های رسمی شرکت به اطلاع پشتیبانهای ما برسانید و ما به نیابت از شما آنرا برای شما ثبت می نماییم .

شما با توجه به فیلتر موضوعی و مکانی بالا می توانید پیشنهادات را بر اساس موضوع و مکانی که مورد علاقتان است تفکیک نموده و به مطالعه ی آنها بپردازید .

 

bids2

bids3

همچنین می توانید با استفاده از نوار سیرچ بالای سایت و انتخاب جستجوی هوشمند در پیشنهادات کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو و فیلتر نمایید .

news4

چنانچه یکی از پیشنهادات مورد علاقه تان بود می توانید آنرا لایک نمایید و حتی در مورد آن با تمام افرادی که آن  را مشاهده کرده اند به بحث و تبادل نظر بپردازید و یا حتی پیشنهادات مورد نظر خود را در زیر مطلب ارائه بدهید .

اگر می خواهید در آینده نیز این مورد را استفاده و یا پیگیری کنید آنرا به علاقمندیهای خود اضافه کنید .

 

bids4

 

یا اگر فردی را می شناسید که این پیشنهاد به درد او ممکن است بخورد آنرا با آنها به اشتراک بگذارید .

 

bids5

 

در صورتی که پیشنهاد منتشر شده کذب است و یا حاوی تصاویر و مطالبی است که شما را می آزارد و خلاف قوانین است آنرا رپورت کنید و فاممت را از این موضوع باخبر کنید . فاممت با بررسی گزارش های ارسال شده از طرف کاربران بصورت مرتب در حال بررسی محتوای به اشتراک گذاری شده است و در صورت تایید مطلب مورد نظر را حذف و یا حتی کاربر مربوطه را از یک سری امکانات موجود محروم می کند .

شما با کلیک بر روی اسم شرکتی که پیشنهاد مربوطه را منتشر کرده است می توانید به صفحه ی پروفایل شرکت مربوطه رفته و سایر پیشنهادات و اطلاعات تماس و موارد مرتبط با آن شرکت را مطالعه نمایید .