کوریدور Corridor

در این قسمت می توانید کلیه ی شخصیتهای حقوقی  را که  در فاممت ثبت نام کرده اند مشاهده کنید .

 

corr1

 

شما با توجه به فیلتر موضوع فعالیت و مکانی بالا می توانید کلیه ی شرکتهای موجود را بر اساس موضوع فعالیت و مکانی که مورد علاقتان است تفکیک نموده و به مشاهده ی  آنها بپردازید .

 

corr2

 

همچنین می توانید با استفاده از سیرچ کلمه کلیدی نام یک شرکت شرکت مورد نظر را خود را یافته و آنرا فالو کنید .

شما با کلیک بر روی اسم هر شرکتی می توانید به صفحه ی پروفایل شرکت مربوطه رفته و سایر فرصتهای کاری و اطلاعات تماس و موارد مرتبط با آن شرکت را مطالعه نمایید .

 

corr3

شما در صفحه ی پروفایل هر شرکت نقشه ی آدرس شرکت ، و اطلاعات تماس و همچنین عکسهایی از محیط شرکت و یا مناسبتهای مختلف شرکت را مشاهده می کنید و شرکتها می توانند با توجه به مناسبتهای مختلف بصورت مرتب آنرا تغییر دهند .

 

corr4

همچنین شما می تواند در پایین صفحه ی overview هر شرکت در صورت خواست شرکت لیست اعضای شرکت را مشاهده کنید که هر یک از اعضا نیز با توجه به علاقه ی خود می تواند معرفی کوچکی از خود را نیز قرار دهد . و شما با کلیک بر روی هر یک از اعضا می توانید به پروفایل آنها رفته و اطلاعات دقیقتری را از فرد مربوطه دریافت کنید و یا حتی برای او درخواست کانکت بفرستید .
corr5
در صفحه ی timeline هر شرکت هم می توانید لیست پستها و اخباری را که شرکت مربوطه منتشر می کند مشاهده کنید و به مطالعه ی آنها بپردازید .
corr6
و در صفحه ی opportunities  نیز می توانید لیست فرصتهای شغلی و کاری ( Bids ) را مشاهده کنید و در صورت تمایل در آنها شرکت کنید .
corr7