Home

در طراحی صفحه ی هوم فاممت بسیار سعی شده است که تمام اطلاعاتی که را که به درد شما می خورد در این قسمت برای شما نمایش داده شود . در این قسمت فاممت با استفاده از رسد دایم اطلاعات منتشر شده اطلاعاتی را که فکر می کنیم بیشتر از همه به علایق شما نزدیک است به شما نمایش دهیم . این اطلاعات شامل  :

  1. پیشنهاداتی که در فاممت ثبت شده اند . فاممت بر اساس اطلاعات پروفایل شما و همچنین الگوریتمهایی که نوشته شده اند تا فعالیتهای شما در سیستم را بررسی کنند و بهترین موارد را به شما پیشنهاد می دهند . در نظر داشته باشید که شما هر چقدر فعالیت بیشتری در فاممت داشته باشید و همچنین پروفایل کاملتری داشته باشید موارد پیشنهادی کاملتر و دقیقتر خواهد بود و بتدریج دقیقتر هم خواهند شد . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی more  موارد بیشتری را مشاهده کنید .  تذکر : چناچه شما دارای حساب اعتباری پرمیوم نباشید نمی توانید سایر پیشنهادات را مشاهده کنید .
  2. استخدامی هایی که در فاممت ثبت شده اند و همانند مورد قبلی بر اساس الگوریتمهایی مشخص به شما اطلاع داده می شوند . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی more  موارد بیشتری را مشاهده کنید .

 

home1

 

home2

 

 

اطلاعاتی که از سیستم مدیریت پروژه برای شما نمایش داده می شود که شامل وظایف در حال اجرای شما در کل پروژه ها است .  همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی more  موارد بیشتری را مشاهده کنید .

 

home3

چناچه شما شرکتی را فالو کرده باشید می توانید پستها و اخبار آن شرکت را در صفحه ی هوم خود مشاهده کنید و با سایر فالورهای آن شرکت در مورد اخبار آنها تعامل کرده و کامنت گذاری کرده و لایک نمایید و همچنین سایر افراد علاقمند به آن شرکت را یافته و حتی با آنها ارتباط برقرار کنید .

 

home4

 

چنانچه شما با فردی در ارتباط باشید چنانچه پستی را به اشتراک بگذارند در این قسمت برای شما نمایش داده میشود و می توانید آنها را لایک کنید و یا کامنت بگذارید و همچنین اگر شما نیز پستی را به اشتراک بگذارید در صفحه ی هوم دوستانتان قرار خواهد گرفت .

در این صفحه همچنین فاممت افرادی را جهت ارتباط به شما پیشنهاد می دهد و شما می توانید با فرستادن درخواست ارتباط در صورت پذیرفتن از طرف مقابل با آنها ارتباط ایجاد کنید . الگوریتمهایی که فاممت برای این کار استفاده می کند شامل حوزه ی جغرافیایی ، دوستان مشترک ، زمینه ی فعالیت مشترک و اشتراکات محل کار و همچنین اشتارکات علایق است . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی more  موارد بیشتری را مشاهده کنید .

 

home5

 

در این صفحه همچنین شرکتهایی نیز جهت فالو به شما پیشنهاد داده می شود و شما با فالو کردن آنها در جریان آخرین اخبار و اتفاقات شرکت مربوطه قرار می گیرید . همچنین شما می توانید با کلیک بر روی دکمه ی more  موارد بیشتری را مشاهده کنید .

 

home6

 

شما در این صفحه همچنین می توانید پستهایی را با دوستانتان به اشتراک بگذارید . این پستها می توانند شامل متن ، عکس و یا ویدئو هایی که در پلتفرمهایی مانند آپارات و یوتیوب آپلود کرده اید و همچنین لینک موضوعاتی که در سایتهای مختلف دیده اید باشد . برای این کار کافی است که شما متنی را که مورد نظرتان است وارد کنید و با زدن دکمه ی دوربین عکس و یا لینک ویدئو ی مربوطه را به متن الصاق کنید و با زدن دکمه ی post آنرا ارسال کنید . در صورتی که پستینگ با موفقیت انجام شود به شما اطلاع داده خواهد شد و شما می توانید پستهای خود را در صفحه ی پروفایلتان ببینید و آنها را ویرایش و حذف هم بکنید .

 

home7